Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Програма на ХХІ зимни игри във Ванкувър по БНТ1

Автор: SkiMag | Дата: 02 Feb 2010, 12:28

Ванкувър 2010С грандиозна церемония на 12 февруари във Ванкувър ще стартират ХХІ Зимни олимпийски игри. В продължение на 17 дни Българската национална телевизия чрез преки предавания, репортажи, обзори и журналистичеки коментари и анализи ще ви направи съпричастни на разгорещената надпревара по снежните писти и ледените площадки на канадския град-домакин.

12 февруари, петък

04.00 – 06.30
Откриване

13 февруари, събота

14.00 ч.
Откриване (потворение)

20.45 – 6.40
Ски скок – финали,
Ски-алпийски дисциплини – спускане /мъже/,
Биатлон – 7,5 км. /жени/,
Бързо пързаляне с кънки – 5000 м. /мъже/,
Ски-свободен стил – бабуни /жени/,
Шорттрек – 500 м. /жени/ – серии, 1500 м. /мъже/,
Шейни /мъже/

14 февруари, неделя

20.30 – 6.30
Ски-алпийски дисциплини – суперкомбинация /жени/,
Биатлон – 10 км. /мъже/,
Северна комбинация,
Бързо пързаляне с кънки – 3000 м. /жени/,
Шейни /мъже/,
Фигурно пързаляне – спортни двойки – кратка програма,
Ски-свободен стил – бабуни /мъже/

15 февруари, понеделник

20.45 – 7.00
Сноуборд – бордъркрос /мъже/,
Ски-бягане – 15 км. /мъже/, 10 км. /жени/,
Бързо пързаляне с кънки – 500 м. /мъже/,
Фигурно пързаляне – спортни двойки – волна програма

16 февруари,  вторник

20.00 – 9.30
Ски-алпийски дисциплини – суперкомбинация /мъже/,
Сноуборд – бордъркрос /жени/,
Биатлон – 10 км. преследване /жени/, 12,5 км. преследване /мъже/,
хокей на лед САЩ – Швейцария,
Бързо пързаляне с кънки – 500 м. /жени/,
Фигурно пързаляне – мъже – кратка програма,
Шейни /жени/,
Хокей на лед Русия – Латвия

17 февруари, сряда

20.45 – 9.30
Ски-бягане – спринт /мъже, жени/,
Ски-алпийски дисциплини – спускане /жени/,
Хокей на лед Финландия – Беларус,
Хокей на лед Швеция – Германия,
Шорттрек – 500 м. /жени/,
Сноуборд – халфпайп /мъже/,
Бързо пързаляне с кънки – 1000 м. /мъже/,
Хокей на лед Чехия – Словакия

18 февруари, четвъртък

20.30 – 21.40
Биатлон – 15 км. /жени/

23.55 – 9.30
Биатлон – 20 км. /мъже/,
Хокей на лед САЩ – Норвегия,
Бързо пързаляне с кънки – 1000 м. /жени/,
Сноуборд – халфпайп /жени/,
Фигурно пързаляне – мъже – волна програма,
Хокей на лед Словакия – Русия,
Скелетон /мъже, жени/

19 февруари, петък

21.30 – 7.00
Ски-алпийски дисциплини – Супергигантски слалом /мъже/,
Ски-бягане – 15км. преследване /жени/,
Хокей на лед Беларус – Швеция,
Ски-скок,
Хокей на лед Чехия – Латвия,
Фигурно пързаляне – танцови двойки – задължителен танц,
Скелетон /мъже, жени/

20 февруари, събота

20.00 – 8.00
Ски-алпийски дисциплини – супергигантски слалом /жени/,
Ски-скок, Ски-бягане – 30 км. преследване /мъже/,
Ски-свободен стил – скокове /жени/,
Хокей на лед Латвия – Словакия,
Бързо пързаляне с кънки – 1500 м. /мъже/,
Шорттрек – 1000 м. /мъже/, 1500 м. /жени/,
Бобслей /двойки мъже/

21 февруари, неделя

20.00 – 9.30
Ски-алпийски дисциплини – гигантски слалом /мъже/,
Биатлон – 15 км. масов старт /мъже/,
Хокей на лед Русия – Чехия,
Биатлон 12,5 км. масов старт /жени/,
Ски-свободен стил – ски-крос /мъже/,
Хокей на лед Канада – САЩ,
Фигурно пързаляне – танцови двойки – оригинален танц,
Бобслей /двойки мъже/,
Хокей на лед Швеция – Финландия,
Бързо пързаляне с кънки – 1500м. /жени/

22 февруари, понеделник

20.30 – 6.50
Ски – скок – отборно,
Хокей на лед – полуфинал /жени/,
Ски-бягане – отборен спринт /мъже, жени/,
Фигурно пързаляне – танцови двойки – волна програма,
Ски-свободен стил – скокове – мъже

23 февруари, вторник

21.30 – 9.30
Биатлон – 4х6 км. /жени/,
Северна комбинация /отборно/,
Бързо пързаляне с кънки – 10 000 м. /мъже/,
Ски-свободен стил- ски-крос – жени,
Хокей на лед – плейофи,
Фигурно пързаляне – жени – кратка програма,
Бобслей /жени/

24 февруари, сряда

20.00 – 9.30
Ски-алпийски дисциплини – гигантски слалом /жени/,
Ски-бягане – 4х10 км. /мъже/,
Хокей на лед – четвъртфинали,
Шорттрек – 1000 м. /жени/ – серии, 3000 м. щафета /жени/,
Ски-свободен стил – скокове /жени/,
Бобслей /жени/

25 февруари, четвъртък

22.00 – 23.00
Ски-бягане 4х5 км /жени/,
Северна комбинация,
Кърлинг – полуфинал /мъже/,
Хокей на лед – финал /жени/,
Ски-свободен стил – скокове /мъже/,
Фигурно пързаляне – жени – волна програма

26 февруари, петък

21.30 – 7.00
Биатлон 4х7,5 км. /мъже/,
Сноуборд – паралелен гигантски слалом /жени/,
Ски-алпийски дисциплини – слалом /жени/,
Хокей на лед – полуфинали,
Бобслей /четворки мъже/,
Кърлинг – финал /жени/,
Шорттрек – 500 м. /мъже/, 1000 м. /жени/, 5000 м. щафета /мъже/

27 февруари, събота

20.00 – 7.30
Ски-алпийски дисциплини – слалом /мъже/,
Ски-бягане – 30 км. /жени/,
Сноуборд – паралелен гигантски слалом /мъже/,
Бързо пързаляне с кънки – отборно преследване /мъже, жени/,
Бобслей /четворки мъже/,
Фигурно пързаляне – галаконцерт,
Хокей на лед – среща за 3-4 място,
Кърлинг /мъже/ – финал

28 февруари, неделя

21.45 – 0.45
Ски-бягане 50 км. /мъже/,
Хокей на лед – финал

3.30 – 5.30
Закриване

1 март, понеделник

13.00 ч.
Закриване (потворение)