Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Стартовете на олимпийците ни

Автор: SkiMag | Дата: 30 ян. 2014, 19:54

Sochi2014_SkiMagIMG_4891Предварителна програма
за участието на българите спортисти
в
на зимната Олимпиада в Сочи. Часовете
са в местно време, а наше с два часа
назад.

8 февруари, събота
14,00
Ски-бягане, жени, 15 км скиатлон – Антония
Григорова
18,30 Биатлон, мъже, 10 км спринт
– Красимир Анев,
Владимир Илиев,
Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван
Златев
18,30 и 22,05 Шейни, единично мъже,
спускане – Станислав Беньов
20,30 Ски-скок,
мъже нормална шанца, квалификации –
Владимир
Зографски

9 февруари, неделя
11,00 Ски-алпийски, мъже, спускане
– Георги Георгиев,
Никола Чонгаров
14,00
Ски-бягане, мъже, 30 км скиатлон – Веселин
Цинзов,
Андрей Гридин
18,30 Биатлон,
жени 7,5 км, спринт – Десислава Стоянова
18,30
и 20,30 Шейни, единично мъже, спускане –
Станислав Беньов
21,30 Ски-скок, мъже
нормална шанца, финали – Владимир

Зографски

10 февруари, понеделник
19,00
Биатлон, мъже, преследване  – участието
на
състезателите се определя в
зависимост от представяне в спринта

11 февруари, вторник
14,00 Ски-бягане, мъже
и жени, спринт – Антония Григорова,
Теодора
Малчева, Веселин Цинзов, Андрей
Гридин
19,00 Биатлон, жени, преследване
– в зависимост от
представяне в
спринта

13 февруари, четвъртък
14,00
Ски-бягане, жени, 10 км класичести стил
– Антония
Григорова, Теодора Малчева
18,00
Биатлон, мъже, 20 км индишвидуално –
Красимир Анев,
Владимир Илиев, Мирослав
Кенанов, Михаил Клечеров, Иван Златев

14 февруари, петък
11,00 и 15,30 Ски-алпийски,
мъже, суперкомбинация –
Георги Георгиев,
Никола Чонгаров
14,00 Ски-бягане, мъже,
15 км – Веселин Цинзов, Андрей
Гридин
18,00
Биатлон, жени, 15 км – Десислава Стоянова
21,30
Ски-скок, мъже, голяма шанца, квалификации
– Владимир
Зографски

15 февруари, събота
21,30 Ски-скок, мъже, голяма шанца,
финали – Владимир
Зографски

16 февруари, неделя
11,00 Ски-алпийски,
мъже, Супер Г, Георги Георгиев, Никола

Чонгаров
11,00 и 13,15 Сноуборд, жени,
сноубордкрос – Александра Жекова
19,00
Биатлон, мъже, масов старт – в зависимост
от
представяне в досегашните
стартове

17 февруари, понеделник
19,00
Биатлон, жени, масов старт – в зависимост
от
представяне в досегашните
стартове

18 февруари, вторник
11,00
и 14,30 Ски-алпийски, жени, гигантски слалом
– Мария Киркова

19 февруари, сряда
09,15
и 13,00 Сноуборд, мъже, паралелен гигатски
слалом – Радослав Янков
11,00 и 14,30
Ски-алпийски, мъже, гигантски слалом –
Стефан Присадов, Георги Георгиев, Никола
Чонгаров
13,15 и 15,45 Ски-бягане, мъже и
жени, отборен спринт- Антония Григорова,
Теодора Малчева, Веселин Цинзов, Андрей
Гридин

21 февруари, петък
16,45 и 20,15
Ски-алпийски,  жени, слалом – Мария
Киркова

22 февруари, събота
09,15 и
13,15 Сноуборд, мъже, паралелен слалом –
Радослав Янков
13,30 Ски-бягане, жени,
30 км – Антония Григорова, Теодора
Малчева
16,45 и 20,15 Ски-алпийски, мъже,
слалом – Стефан Присадов, Георги Георгиев,
Никола Чонгаров
18,30 Биатлон, мъже,
щафета – Красимир Анев, Владимир Илиев,
Мирослав Кенанов, Михаил Клечеров, Иван
Златев

23 февруари, неделя
11,00
Ски-бягане, мъже, 50 км –  Веселин Цинзов,
Андрей Гридин

ЗАБЕЛЕЖКА: Окончателни
поименни заявки за участие на
състезателите
в отделните дисциплини и изпитания се
подават на
техническите конференции
предшестващи съответния старт.