Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Ники Найденов е Държавен шампион в слоуп стайла

Автор: SkiMag | Дата: 21 мар 2015, 20:37

20150321_Borovets_SlopeStyle_SkiMag800_IMG_3560 copyВ Боровец се проведе Държавното първенство по слоупстайл ски и сноуборд.

Състезанието протече при  много сняг, слънце и музика.

Всеки райдер направи по три състезателни ръна, а най- добрият рън беше взет предвид при крайното класиране.

20150321_Borovets_SlopeStyle_SkiMag800_Niki_Naidenov_IMG_3643 copy

Шампиона Ники Найденов Снимки: Николай Дончев/SkiMagazine

Шампиона Ники Найденов Снимки: Николай Дончев/SkiMagazine

20150321_Borovets_SlopeStyle_SkiMag800_Stanislav_Cheresharov_IMG_3611 copy

Станислав Черешаров

20150321_Borovets_SlopeStyle_SkiMag800_Viktor_Kalaikov_IMG_3617 copy

Виктор Калайков

Почетната стълбичка са от ляво на дясно Станислав Черешаров, Николай Найденов (не се вижда;-) Виктор Калайков.

Почетната стълбичка от ляво на дясно: Станислав Черешаров, Николай Найденов (не се вижда;-) Виктор Калайков.

Ски мъже

1-во място  – Николай Найденов – СК „Пампорово“

2-ро място  – Станислав Черешаров – СК „Пампорово“

3-то място  – Виктор Калайков – СК „Пампорово“

Ски юноши

1-во място  – Иво Петрво – СК „Пампорово“

2-ро място  – Антон Йотов – СК „Пампорово“

3-то място  – Виктор Божков – СК „А Тийм“

……..

Победителят при мъжете в  сноуборда Петър Гьошарков

Победителят при мъжете в сноуборда Петър Гьошарков

Сноуборд мъже

1-во място  – Петър Гьошарков – СК „Бороборд“

2-ро място  – Симеон Митрев – СК „Бороборд“

3-то място  – Георги Пелтеков – СК „А Тийм“

Сноуборд жени

1-во място  – Бетина Кичукова – СК „Бороборд“

2-ро място  – Михаела Варошкина – СК „Бороборд“

3-ро място  – Росина Ганчева – СК „Бороборд“

Сноуборд юноши

1-во място  – Симеон Митрев – СК „Бороборд“

2-ро място  – Иван Иванов – СК „А Тийм“

3-то място  – Камен Петров – СК „Пампорово“

Сноуборд девойки

1-во място  – Бетина Кичукова – СК „Бороборд“

2-ро място  – Михаела Варошкина – СК „Бороборд“

3-ро място  – Димона Савчова – СК „Бороборд“

Сноубодрд момчета

1-во място  – Борис Петров – СК „Бороборд“

2-ро място  – Йоан Нанчев – СК „Ледени ангели“

 

В утрешния ден ще се проведе дисциплината Биг Еър, отново на Сноу Парк Бороспорт.

Очаквайте видео от събитието.